Жив там тиждень: павук заліз у вухо жінці та сплів у ньому павутину (ФОТО)
Про випадок розповів рівненський лікар
Приголомшливою історією поділився отоларинголог Рівненської обласної лікарні Микола Кліщ на своїй сторінці у «Facebook».
Він зазначив, що пацієнтка страждала від сильного свербежу і болю у вухах. Комаху в органі слуху виявили під час обстеження.
«Павук прожив у вусі пацієнтки тиждень і сплів там павутиння. Комаху паралізували краплями і витягли пінцетом. Жінку без ускладнень відпустили додому", - зазначив лікар.
На щастя, медики знають, як діяти у таких ситуаціях. Вони витягли павука й обійшлося без ускладнень.
Фото: Микола Кліщ
Де саме трапився цей випадок, Микола Кліщ не повідомив.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі