Жодних переговорів з путіним не буде: Зеленський підписав Указ

Цим Указом Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо заявки на членство у НАТО

Джерело фото: ОП

4 жовтня на сайті Офісу Президента опублікували Указ Володимира Зеленського стосовно заявки на членство у НАТО.

Також цим Указом констатовано неможливість проведення переговорів з Путіним, повідомляє «Судово-юридична газета України».

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №679/2022

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 вересня 2022 року «Щодо дій України у відповідь на спробу російської федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності»

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

У вести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 вересня 2022 року «Щодо дій України у відповідь на спробу російської федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності» (додається).

Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

30 вересня 2022 року

Введено в дію

Указом Президента України

від 30 вересня 2022 року

№ 679/2022

 

РІШЕННЯ

Ради національної безпеки і оборони України

від 30 вересня 2022 року

Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності

Ураховуючи результати засідання Ставки Верховного Головнокомандувача та заслухавши членів Ради національної безпеки і оборони України, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

Констатувати неможливість проведення переговорів з президентом російської федерації В. Путіним.

Схвалити текст Спільного звернення Президента України, Голови Верховної Ради України та прем’єр-міністра України до Організації Північноатлантичного договору.

З. Кабінету Міністрів України підготувати пропозиції щодо багаторівневої системи гарантування безпеки на основі багатосторонніх і двосторонніх угод України, які спрямовані на доведення оборонного потенціалу України до рівня, що забезпечуватиме гарантовану відсіч збройній агресії російської федерації, посилення військової підтримки України з нарощування її оборонних спроможностей, сприяння розвитку оборонно-промислового комплексу і суттєвого збільшення масштабу та обсягів індивідуальної і колективної підготовки українських військовослужбовців.

В умовах ескалації з боку російської федерації Кабінету Міністрів України забезпечити посилення обороноздатності України шляхом збільшення постачання військово-технічної допомоги Україні.

Рекомендувати Верховній Раді України з метою підвищення стійкості держави прискорити прийняття відповідних законопроектів щодо належного санкційного та іншого реагування на ескалацію з боку російської федерації.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О. ДАНІЛОВ.

Як повідомлялося, путін відправив ядерний військовий потяг на лінію фронту в Україні.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий