Знайдено розбитий гелікоптер, в якому перебував президент Ірану: усі пасажири загинули (ВІДЕО)

Гелікоптер після падіння повністю згорів

У провінції Східний Азербайджан в неділю, 19 травня, сталася авіакатастрофа.  Турецький БПЛА знайшов місце падіння гелікоптера, на якому перебував президент Ірану Ібрагім Раїсі.

Як пише іранське агентство IRNA, пошуково-рятувальні операції тривали всю ніч, попри холод та дощ. До пошуків залучали іранську армію.

Голова Іранського товариства Червоного Півмісяця Пір Хоссейн Коліванд повідомив, що гелікоптер був знайдений на світанку. На той час з моменту зникнення гелікоптера минуло 12 годин.

Перед цим повідомлялося, що місцезнаходження гелікоптера було встановлено за допомогою турецького безпілотника. 

Командир Корпусу вартових ісламської революції Ірану підтвердив виявлення безпілотником джерела тепла, яке, ймовірно, є уламками вертольота.

Як пише Reuters, надії на те, що президент Ірану Ебрагім Раїсі та його міністр закордонних справ вижили після аварії гелікоптера, згасають, заявив іранський чиновник.

«Гелікоптер президента Раїсі повністю згорів під час аварії… на жаль, є побоювання, що всі пасажири загинули», — сказав він.

Згодом агентство Mehr також заявило про гибель пасажирі гелікоптера.

«Пасажири гелікоптера, в тому числі Ебрагім Раїсі, Хосейн Амір-Абдоллахян, губернатор провінції Східний Азербайджан Ірану Малек Рахматі та аятола Мохаммад Алі Але-Хашем, представник Лідера ісламської революції в провінції Східний Азербайджан, разом із кількома іншими людьми загинули в інциденті», - йдеться у повідомленні.

Згодом, як повідомляють АР і Товариство Червоного Півмісяця, Іран офіційно підтвердив загибель президента країни Ібрагіма Раїсі і міністра закордонних справ Хоссейна Аміра Абдоллахіана в результаті авіакатастрофи в провінції Східний Азербайджан. Що могло статися з гелікоптером, на якому був президент Ірану, залишається незрозумілим.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також

Росія вночі атакувала Львівщину та інші регіони: скільки цілей знищила ППО

До відбиття повітряного нападу противника було залучено винищувальну авіацію, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, мобільні вогневі групи Сил оборони України та підрозділи радіоелектронної боротьби