ЗСУ могли знищити останній носій крилатих ракет у Криму «Циклон», - ВМС

Було уражено весь особовий склад

ФОТО: ілюстративне

Під час атаки на окупований Севастополь міг бути потоплений російський малий ракетний корабель «Циклон». Йдеться про малий ракетний корабель, який був останній вцілілим носієм крилатих ракет росіян у Криму. Про це повідомив речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук.

Він зазначив, що під час атаки на Крим 19 травня ЗСУ знищили морський тральщик 266-М «Ковровєц». Існує висока ймовірність, що українські військові також потопили малий ракетний корабель «Циклон», призначений для протиповітряної оборони.

За його словами, інформація про знищення корабля-носія крилатих ракет «Калибр» досі верифікується.

«Було уражено весь особовий склад. Вони дуже вражені тепер. Решту інформації станом на зараз ми верифікуємо. Але є вірогідність, що Чорноморський флот втратив у Криму останній носій крилатих ракет», – заявив речник ВМС ЗСУ.

Читайте також: Сили оборони знищили російський морський тральщик «Ковровець»

«Щоб бути впевненим на 100 %, треба все ж таки отримати відповідні результати об’єктивного контролю. Як тільки ми будемо мати ці результати, ми обов’язково громадськість про це повідомимо», — відзначив він.

Плетенчук наголошує, що дійсно є висока ймовірність того, що «у Криму тепер не перебуває жодного носія крилатих ракет »Калибр« у разі якщо інформація щодо »Циклону« підтвердиться».

Згодом у коментарі «Радіо Свобода» Дмитро Плетенчук уточнив, що малий ракетний корабель «Циклон» окупанти використовували як ППО у бухті Севастополя. Зокрема, на озброєнні корабля був ЗРК «Панцир-С». Водночас, за словами Плетенчука, «Циклон» донині не здійснив жодного пострілу.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк