ЗСУ нікуди не відступають: Пригожин спростував заяви пропагандистів про Бахмут
Спростував нібито відступ українських військових від міста
Ватажок ПВК «Вагнер» Євген Пригожин спростував повідомлення російський пропагандистів про начеб то відступ ЗСУ з міста Бахмут у Донецької області.
Таке повідомлення з'явилося у його Telegram-каналі.
«Прояснюю ситуацію. ЗСУ нікуди не відступають. ЗСУ б'ються до останнього», - заявив очільник «Вагнера».
За словами Пригожина: «у північних кварталах Артемівська (укр. - Бахмута - ред.) йдуть запеклі бої за кожну вулицю, кожну хату, кожен сходовий майданчик».
Пригожин підкреслив, що відступу українських сил «не відбувається ні у північних кварталах, ні у південних, ні у східних»
Російські пропагандисти поширили новину про нібито «відступ ЗСУ» із «північних кварталів» Бахмута.
Раніше розвідка Британії вказала на зростаючу загрозу для Бахмута
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі