Новий віцепрем’єр Шмигаль розповів про перші ротації в Кабміні

Кабінет Міністрів звільнив двох заступників міністра розвитку громад і територій України — Юліана Чаплинського і Дмитра Живицького, останнього з яких погоджено як кандидата на посаду Сумської обласної державної адміністрації.

Про це розповів віцепрем’єр-міністр і міністр розвитку громад і територій Денис Шмигаль в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Учора, на Кабінеті Міністрів ухвалено рішення про звільнення двох заступників. Першого заступника Дмитра Живицького погоджено як кандидата на посаду Сумської обласної державної адміністрації. Юліана Чаплінського звільнено у зв’язку зі зміною міністра”, — сказав Денис Шмигаль.

За його словами, нова команда заступників зараз узгоджується з прем’єр-міністром.

“Це професійні люди з відповідним досвідом, які точно не пов’язані з якимись корупційними схемами”, — наголосив Шмигаль.

Міністр також додав, що в нього є власне бачення формування команди, з якою вдасться досягти хороших результатів.

Зокрема, віцепрем’єр зазначив, що не має наміру змінювати державного секретаря міністерства, і ним залишиться Олег Войтович. “Я знаю його як дуже професійну та критично порядну людину, тому думаю, що нам з ним у команді працюватиметься досить продуктивно та комфортно”, — сказав він.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!