Під час руху загорівся поїзд «Інтерсіті» «Київ–Херсон» (ФОТО)

До оперативно-диспетчерської служби Головного управління ДСНС України у Миколаївській області надійшло повідомлення про пожежу пасажирського потяга 767 «Інтерсіті» сполученням “Київ–Херсон”, поблизу м. Миколаєва. 9 пасажирських вагонів, в яких знаходилась 71 особа, в тому числі 60 пасажирів, було відчеплено від тепловоза.

Як повідомляє ДСНС України, 28 липня, о 21:25 год, до оперативно-диспетчерської служби Головного управління ДСНС України у Миколаївській області надійшло повідомлення про пожежу пасажирського потяга 767 Інтер-Сіті сполученням “Київ–Херсон”, поблизу м. Миколаєва.

На місце направлено 2 пожежно-рятувальних відділення та чергову зміну оперативно-координаційного центру Головного управління. По прибуттю було  встановлено, що горить задній відсік тягового тепловоза на площі 6 кв. м.

9 пасажирських вагонів, в яких знаходилась 71 особа, у тому числі 60 пасажирів, відчеплено від тепловоза.

О 21:45 год пожежу локалізовано, о 21:55 год — ліквідовано на тій же площі, її причина встановлюється. Жертв та постраждалих немає.

О 22:11 год пасажирський потяг відправлено на станцію Миколаїв, а о 22:57 год, після формування, до кінцевої станції Херсон.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!