Під час збору мелітопольської черешні працівниця саду отримала хімічні опіки рук (ФОТО)

У Мелітополі жінка під час збору врожаю черешні в мелітопольських садах, отримала хімічний опік рук або сильну алергічну реакцію на хімію.

Як повідомляє mv.org.uа, у жінки після роботи в саду почервоніли руки, облізла шкіра на відкритих ділянках тіла, які не були захищені одягом та взуттям.

«На зборі черешні в мелітопольських садах жінка заробила хімічний опік. Руки опухли, шкіра почервоніла, почала лущитися і нестерпно свербіти», — зазначається у повідомленні.

Як наголошується, жінка на зборі черешні працює вже більше 30 років.

Вранці вийшли на роботу, рвали як зазвичай, а в обід пішов дощ, — розповідає жінка. — Ми всі трохи підмокли, але переодяглися і розійшлися по домівках. Вдома я прийняла душ, і нічого не віщувало біди. Вночі прокинулася з відчуттям, що мої руки, шию, ступні зверху хтось обтер скловатою. Все опухло, почервоніло, свербіло, пекло неймовірно. Вперше зі мною таке. Намагалася сама мазати, примочки робити — не допомагало. Довелося звернутися до дерматолога. Лікар сказав, що швидше за все це хімічний опік або алергічна реакція на хімію. Мабуть, черешню так щедро обробляли хімікатами, що шкіра цього не витримала. Постраждали ті ділянки, які були не закриті одягом, взуттям.

Через десять днів після інциденту руки жінки все ще виглядають набряклими, шкіра червона, лущиться, хоча дискомфорт постраждала відчуває вже менше. Лікувалася і уколами, і гормональними мазями.

«Покупну черешню перед їжею краще замочити на якийсь час у воді. У цьому році багато садівників завзято використовують хімію, щоб хоч якось уберегти врожай від надлишку вологи», — зазначається у повідомленні.

Мелітопольська черешня отримала офіційне звання географічного бренду. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України погодилось із висновком Інституту інтелектуальної власності й зареєструвало географічне зазначення Мелітопольська черешня.

Мелітопольська черешня відома з XIX століття, вирощується у місцевості навколо міста Мелітополь на обох берегах річки Молочна, в межах міста Мелітополь і навколишніх населених пунктів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!