Сільський голова на Івано-Франківщині вимагав у учасника АТО хабар у 40000 гривень

Щоб отримати гарантовану державою земельну ділянку на території сільської ради, учаснику антитерористичної операції довелося заплатити «чималеньку» суму. Правоохоронці встановили, що посадовець, зловживаючи службовим становищем, на протязі березня 2016 – травня 2017 років вимагав від АТОвця неправомірну  вигоду в розмірі 40  тисяч гривень  за надання у приватну власність земельної ділянки. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

 У ході документування злочинних дій оперативниками УЗЕ в Івано-Франківській області Нацполіці у березні поточного року було задокументовано отримання фігурантом першого траншу неправомірної вигоди в сумі  500 доларів США.

2 червня службовця було затримано у салоні власного автомобіля під час отримання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 1 тисяча доларів США та 1 тисяча гривень.

 Правоохоронці встановили, що всього від земельних операцій посадовець отримав 2 тисячі доларів США та 1 тисячу гривень.

Сільському голові загрожує покарання, передбачене за  ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!