Суд відмовив у клопотанні про відсторонення від посади заступника керівника медичного закладу, яку було затримано при отриманні неправомірної вигоди в сумі 6 тис грн

Опубліковано 4 Серпня 2017 о 10:10

Суд повторно не підтримав обґрунтовані доводи прокурора щодо відсторонення від посади заступника керівника медичного закладу, обвинувачуваного в отриманні неправомірної вигоди. Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Львівської області.

На розгляді в Личаківському районному суді м. Львова перебуває обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням одного із заступників головного лікаря обласної клінічної лікарні за фактом отримання неправомірної вигоди.
Нагадаємо, що згаданого медика було затримано 28 листопада 2016 року «на гарячому» при отриманні неправомірної вигоди в сумі 6 тис грн. (Ред. – Цього дня було затримано заступника головного лікаря з медичної частини Львівської обласної клінічної лікарні Наталію Ван Доеверен)
Процесуальним прокурором у провадженні 20 липня поточного року, подано клопотання про продовження строку відсторонення обвинуваченої від посади, оскільки остання, перебуваючи на посаді матиме можливість здійснювати протиправні дії, знищити чи підробити документи, які не були дослідженні у судовому засіданні та перешкоджати кримінальному провадженні шляхом незаконного впливу та тиску на свідків, про що стало відомо з їх показів.
Проте, суддею Личаківського районного суду м. Львова було відмовлено у задоволенні цього клопотання, мотивуючи це тим, що обставини, на які вказує прокурор відпали, а також на те, що обвинувачена знайшла іншу роботу і має намір шляхом переводу звільнитися із займаної посади.
У подальшому, з’ясовано, що обвинуваченою та її оточенням з метою залишитися на посаді заступника головного лікаря та уникнення кримінальної відповідальності, вживаються заходи щодо перешкоджання встановленню істини у кримінальному провадженні, шляхом впливу на свідків та шляхом подачі до суду неправдивої інформації про переведення на іншу посаду, у зв’язку з чим прокурором повторно подано до суду клопотання про відсторонення обвинуваченої від займаної посади.
Однак, незважаючи на наведені прокурором доводи 02.08.2017 суддею Личаківського районного суду м. Львова, повторно відмовлено у задоволенні вказаного клопотання.

 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM