У «Львівелектротрансі» прокоментували напад контролера на відомого фотомитця (ВІДЕО)

В ЛКП «Львівелектротранс» за фактом ситуації у трамваї призначена службова перевірка.

Як повідомив начальник відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Кілко, у контролера, який здійснював перевірку проїзних документів, взято пояснення.

За його словами, він виявив пасажирку без квитка та попросив оплатити штраф, відповідно до правил користування міським електричним транспортом. Проте інші пасажири почали за неї заступатися, спровокувавши конфліктну ситуацію.

«Станом на сьогодні, в ЛКП «Львівелектротранс» за фактом ситуації у трамваї призначена службова перевірка. Також підприємство звернулося з цього приводу у Львівське районне управління поліції, яке проведе перевірку та надасть правову оцінку цій ситуації», — зазначив Володимир Кілко.

Як повідомляло «Діло», 6 вересня у Львові контролер у трамваї № 6 вдарив пасажира, який спершу намагався словесно захистити жінку без квитка, а згодом хотів вийти на своїй зупинці із транспорту.

За словами очевидців, конфлікт почався після того, як декілька людей зайшли у задні двері трамваю на зупинці біля церкви святих Ольги і Єлизавети.

«Хто не мав квитків, то передавав гроші до водія, зокрема, ця жінка. Але у неї залишились ще гроші у руці і контролери подумали, що вона не передала. У грубій формі один із контролерів почав у людини вимагати 200 грн штрафу. Коли люди передали їй квиток від водія, я його зразу закомпостувала і передала. Вони вирвали з її рук цей квиток. У цей час на наступній зупинці почали виходити люди і чоловік попросив його пропустити. А контролер взяв і його вдарив, сказавши, що можна виходити на інші двері», — розповідає випадкова очевидиця інциденту Марія Малетич, яка зняла його на відео.

На записі видно, як контролер з усієї сили вдарив пасажира, який намагався пройти по салону до виходу. Ним виявився відомий львівський журналіст та фотохудожник Олег Огородник.

Довідково. Олег Михайлович Огородник (11 жовтня 1954, Львів) — український фотомитець, громадський діяч, член Національної спілки фотохудожників України.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!