У львівських школах відновлюють роботу басейнів (відео)

Опубліковано 24 Квітня 2017 о 14:47

У Львові за кошти міського бюджету триває активна ремонтна кампанія в установах освіти. В середній загальноосвітній школі № 99, що у Шевченківському районі міста Львова, відновлено роботу басейну.

У закладі здійснено сучасний ремонт басейну та спортивних залів. Для комфорту відвідувачів, приміщення басейну оснащене новими шафками для зберігання одягу, сучасними фенами для сушіння волосся та душовими кабінками.

Для проведення ремонтних робіт з міського бюджету Львова було віділено 5 мільйонів 200 тисяч гривень.

У 2017 році відновлять роботу ще трьох басейнів: в ЛНВК «Школа І ступеня – гімназія», у СЗШ №65 та у СЗШ №86.

Сьогодні басейн у школі №99 оглянув міський голова Львова Андрій Садовий. Мер міста переконаний, дбати про здоров’я дітей не менш важливо, аніж про забезпечення навчальних закладів найновішим обладнанням в сфері навчання.

“Ми багато коштів інвестуємо в обладнання в самих школах, цього року кожна школа міста Львова отримає сучасні мультиборди, щоб ми могли на зовсім іншому рівні вчити дітей фізики, математики, хімії, використовуючи все сучасне, що є в світі. Треба також пам’ятати про здоров’я. У Львові є 28 басейнів – це у школах і садочках. З цих 28 басейнів, фактично, ще 11 треба зробити, на 3 вже є проектна документація, вони є в роботі, по інших – закінчують проектну документацію”- – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Мер зазначив, що окрім ремонту в існуючих басейнах, необхідно будівництво нових. 

“Ми би хотіли, пози тим, що зробити усі басейни, щоб вони були робочі, ми думаємо над будівництвом нових. Тут важливо залучати підприємства, які будують житлові масиви. Ми можемо мати дуже якісну співпрацю, бо дітям басейн потрібен під час навчання в школі, з 9 год до 14 год. А, наприклад,  до 9 год і після 15 год цей басейн може використовуватись для мешканців мікрорайону. Ми би дуже хотіли знайти таких партнерів для такого будівництва – місто долучиться своїми коштами, а бізнес своїми. Але поза тим, всі басейни у школах та садочках повинні працювати не лише під час навчань, але і щоб мешканці могли приходити в суботу-неділю з дітьми і вчити дітей плавати”, зазначив Андрія Івановича

Як повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради, у навчальних закладах (школи та садочки) міста Львова є 28 басейнів. Станом на сьогодні функціонує 16 басейнів. У 2016 році відновлено роботу недіючого більше 25 років басейну у НВК садок-школа «Провесінь». Завершено роботи з капітального ремонту басейнів у СЗШ № 36, 99.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM