У Львові патрульний героїчно врятували жінку із палаючої квартири (відео)

Вчора близько 19 години патрульні отримали виклик на вулицю Пулюя, про пожежу у багатоповерхівці. За 2-3 хвилини патрульні були на місці. Вогнеборців ще не було. Пожежа була в квартирі на 8 поверсі. Патрульні негайно почали евакуацію мешканців. Доводилося допомагати дідусеві, який не може швидко пересуватися і ходить за допомогою ціпка. Допомогли покинути приміщення і лежачому чоловікові, який пересувають на візку для людей з обмеженими можливостями. Про це інформує прес-служба патрульної поліції Львова.

«Підлога нагрілася, дихати не було чим, але я побачив силует людини на підлозі і думати не було коли, треба було діяти» – розповів інспектор взводу 1 роти 2 батальйону 1 Andriy Yakubliak.

Патрульний Андрій Якубляк разом з колегами евакуйовували поверх де сталося займання. Інспектор спробував на колінах наблизитися до квартири де була пожежа. Голосно звертався до мешканців, раптом з диму вибігла жінка з дитиною, яка була у розпачі. Вона не знала чи є ще хтось з мешканців. Патрульний вирішив не здаватися і таки на колінах почав наближатися до палаючої квартири. Він побачив силует людини одразу біля дверей. Жінка була у непритомному стані. Інспектор взяв її під руки і витягнув. Привів до тями. Жінка плакала і казала, що в квартирі є чоловік, до якого вона прийшла у гості. На жаль, 41-річний чоловік загинув. Патрульні встигли евакуювати практично усіх мешканців до приїзду рятувальників. Причини пожежі встановлюють.
Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!