У Львові судили підлітка, який викинув кота з 9-го поверху будинку

Батьки неповнолітніх, які викинули кота з 9-го поверху будинку, понесли відповідальність за неналежне виконання своїх обов’язків. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

На батьків двох підлітків, віком 15 та 16 років, які у січні 2019 року, на вулиці Лінкольна у Львові викинули з 9-го поверху кота і зафіксували це на відео, працівники Шевченківського відділу поліції склали протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). На момент скоєння правопорушення,  підліткам виповнилося 15 і 16 років.

Окрім того, коли одному з підлітків-правопорушників виповнилося 17 років працівники ювенальної превенції Шевченківського відділу поліції притягнули його до адміністративної відповідальності передбаченої ч. 1 ст. 89 КУпАП (жорстоке поводження з тваринами).

Нагадаємо, 18 січня 2019 року, до Шевченківського ВП надійшла заява від жительки Львова про те, що невідомі на вул. Лінкольна викинули кота з 9-го поверху будинку, зафіксувавши це на камеру, після чого дане відео поширили у соцмережах.

Правоохоронці встановили особи причетних до скоєння протиправних дій, якими  виявилися двоє неповнолітніх жителів Львова. У рамках відкритого кримінального провадження, з неповнолітніми було проведено заходи у  присутності психолога та батьків.

До матеріалів провадження було долучено протокол ветеринарного обстеження постраждалої тварини, а також висновок експертів щодо відеозапису, який  підлітки-правопорушники поширили у соцмережах.

20 грудня 2019 року, враховуючи зібрані докази у даному кримінальному провадженні слідчим було прийнято рішення про закриття кримінального провадження на підставі  ст. 110, п. 2, ч. 1 ст. 284 КПК України.

Батьків обох підлітків притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Одного з підлітків, якому виповнилося 17 років, притягнуто до адміністративної відповідальності передбаченої ч. 1 ст. 89 КУпАП (жорстоке поводження з тваринами).

На момент скоєння правопорушення, підліткам виповнилося 15 і 16 років.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!