У Львові відбувається акція протесту під ЛОДА: активісти вимагають ініціювати прозорі призначення керівників зі залученням громадськості та ЗМІ (фото, відео)

Опубліковано 19 Червня 2019 о 10:36

Сьогодні, 19 червня, у Львові, на вулиці Винниченка, 18, відбувається протест громадських активістів Львова та області. Про це повідомив кореспондент “Варта1”, з місця події.

Протестувальники вимагають ініціювати відкриті та прозорі призначення керівників органів державної виконавчої влади на території Львівської області з обов’язковим залученням громадськості та представників ЗМІ.

У зв’язку з проведенням масового заходу, перекрито рух транспорту. Рух транспорту скерували у бік вулиці Підвальної. Як зазначив кореспондент “Варта1”: “Рух транспорту до 5 хв буде відновлено”.

Як зазначили в коментарі у прес-службі патрульної поліції у Львівській області: “Захід присвячений виборам нового очільника ОДА Львівщини. Участь беруть близько 50 учасників. На місці присутня поліція комунікації”, — повідомляють у поліції.

Протест відбувається за ініціативи громадських об’єднань, які входять до складу громадських рад при Львівській ОДА, ДАБІ, Служби автомобільних доріг, Держгеокадастрі, Львівському обласному лісовому господарстві.

Активісти протестують проти самовільних президенських кадрових призначень і вимагають відкритого проведення зустрічі з кандидатами на посаду очільника Львівської ОДА. 

Фото, відео: “Варта1”

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM