У Львові жінка дві доби пролежала на підлозі біля увімкненої духовки, врятували патрульні (відео)

Вчора,  26 листопада, близько 16-ї години, патрульні 3 батальйону Віталій Роздольский та Святослав Богданець отримали виклик на вулицю Гулака-Артемовського від опікунів 66-річної жінки. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.

З їх слів, вона вже дві доби не виходить на зв’язок. Жінка важко пересувається і має травму голови. Двері не відчиняє.

За кілька хвилин поліцейські зустрілися із заявниками. Разом з ними спробували достукатися до жінки та самотужки відчинити двері.

Коли усі спроби виявилися марними, патрульний Святослав Богданець вирішив спуститися з балкону поверхом вище на балкон жінки. На жаль, двері були зачинені й там. Святослав побачив через вікно, що жінка лежить на підлозі.

Оскільки львів’янці загрожувала небезпека — він розбив вікно. У хаті було дуже спекотно і увімкнена на максимальний газ духовка. Напарник викликав швидку.

“Зараз панусю, приїде швидка. Як Ви себе почуваєте?” — звернувся до жінки Святослав. Жінка не відповіла і була дезорієнтована. Поліцейський перекрив газ і помітив, що в жінки обпечені ноги.

Патрульні підклали під голову жінки плед і говорили з нею до приїзду медиків. Вони переповіли лікарям усе, що трапилося та допомогли перенести львів’янку на диван. Коли інспектори переконалися, що жінка в надійних руках медиків — вирушили на інші виклики.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!