На рідну Львівщину назавжди повертається загиблий Герой Володимир Скорупський

Вічна пам'ять!

Завтра, 10 лютого, на Львівщину на щиті повертається 29-річний Герой Володимир Скорупський. Про це повідомила Червоноградська міська рада.

Заупокійне Богослужіння розпочнеться о 19:00 в церкві св. Йосафата.
Чин похорону відбудеться 11 лютого, о 14:15. Поховають Воїна на Алеї Героїв на Бендюзькому кладовищі.

Про час зустрічі Героя повідомлять додатково.

«Просимо громаду зустріти нашого Героя і достойно провести його в останню путь, адже він віддав найцінніше - власне життя за нашу незалежність і за кожного з нас», - наголосили у міськраді.

Як повідомлялося раніше: на щиті повертається до рідної Львівщини 23-річний Максим Драницький

Вічна пам'ять Герою!

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Наталія Шаховська зі значним відривом лідирує у першому турі виборів ректора Політехніки
  2. Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
  3. У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
  4. На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
  5. Українських дівчат треба зі школи готувати до захисту Батьківщини – радниця з гендерних питань ЗСУ

Найчитаніше

  1. Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
  2. У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
  3. На Донеччині 10 березня загинув 26-річний захисник з Львівщини Петро Кіх
  4. У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
  5. На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Маркевич