18 пожеж за останній місяць: мерія закликає львів’ян не палити сухостій

Львівська міська рада вкотре застерігає мешканців міста й околиць суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Як інформує управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 7 квітня на вул. Роксоляни, 59 (Залізничний район) горів торф окремими осередками на площі 40 кв м (земельна ділянка належить ЛКП «Левандівка»).

Орієнтовні побічні збитки від пожежі — 164 400 грн. Загалом, у період з 6 березня до 7 квітня, у Львові, трапилось 18 пожеж сухої рослинності.

«Необдумане випалювання сухої рослинності призводить до загибелі всього живого і може спричинити лісову пожежу, яка здатна за лічені хвилини знищити не один гектар лісу. Такі пожежі швидко поширюються, особливо — у такі вітряні дні, як останні дні лютого та початок березня. Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим небезпечний для здоров’я людини», — акцентують в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Нагадаємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність, у вигляді штрафу від 170 до 1190 гривень.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM