Депутат ЛМР вимагає покарати власників ресторану, у якому охорона жорстоко побила учасників АТО

У Львові вимагають покарати власників ресторану «Старгород», де 2 грудня охорона побила двох учасників АТО, та вжити всіх необхідних заходів для того, аби не допустити повторення таких фактів в майбутньому.

Про це йдеться у запиті депутата від ВО «Свобода» Андрія Рікоти, який він озвучив сьогодні, 7 грудня, під час сесії, передає кореспондент ІА ZIK.

Він нагадав, 2 грудня у ресторані «Старгород» на вул. П. Римлянина, 1 десять працівників охорони закладу жорстоко побили двох ветеранів російсько-української війни. Причиною побиття, за твердженням потерпілих, стали неодноразові вимоги військовослужбовців припинити звучання російськомовної низькопробної музики у ресторані.

«Вважаю, що такі явища у нашому місті – це ганьба для Львова, а людей, які дозволяють собі організовувати таке, слід жорстко притягувати до відповідальності. Фактично, відбувається реальне розпалювання ворожнечі та відкрита пропаганда російської культури у нашому місті», – наголосив депутат і наголосив, якщо власників закладу не притягнути до відповідальності за вчинене, то є побоювання, що все завершиться розправою та самосудом з боку самих львів’ян.

Зважаючи на це, він просить міського голову Львівської міської ради забезпечити притягнення до відповідальності власників ресторану «Старгород» за такі дії та вжити всіх необхідних заходів для того, аби не допустити повторення таких фактів в майбутньому. 

 

 

Posted in Кримінал, Львів, НОВИНИ
Çàãðóçêà...