Депутати домоглися безкоштовного проїзду учнів у транспорті

Сьогодні мер Львова Андрій Садовий підписав ухвалу попередньої сесії міської ради, про надання безкоштовного проїзду учнів міста Львова на автобусних маршрутах загального користування та електротранспорті.

Про це повідомив депутат Львівської міської ради від партії УКРОП Ігор Зінкевич.

“Проїзд для дітей безкоштовний – мер підписав ухвалу! Спільними зусиллями нам вдалось у Львові зробити безкоштовний проїзд для дітей.” – повідомляє депутат.

Ініціатором такої ухвали був Ігор Телішевський, депутат від Укропу.

Відповідно міська рада ухвалила:
1. Встановити безкоштовний проїзд учнів на автобусних маршрутах загального користування та електротранспорті м. Львова щоденно з 7:00 до 20:00 год., за винятком вихідних, святкових днів і канікул, який діє за наявності учнівського квитка.
2. Перевізникам, які надають послуги з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Львова, забезпечити безкоштовне перевезення учнів загальноосвітніх шкіл та учнів навчальних закладів, підпорядкованих Львівській обласній раді у м. Львові.
3. Львівському комунальному підприємству “Львівелектротранс“ забезпечити безкоштовний проїзд учнів у електротранспорті без обмежень при наявності учнівського квитка.
Відповідальний: директор Львівського комунального підприємства “Львівелектротранс“.
4. Управлінню транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури внести необхідні зміни у діючі договори на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Львова.
Відповідальний: начальник управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури.
5. Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики забезпечити вчасне виготовлення, продовження та видачу учнівських квитків.
Відповідальний: начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики.
6. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM