Державіаслужба заборонила одній авіакомпанії здійснювати перевезення, через критичні порушення

Опубліковано 7 Червня 2019 о 09:55

Державна авіаційна служба провела комплексну інспекційну перевірку авіакомпанії “ЯнЕйр”. Ревізори виявили низку зауважень (частина з яких критичні) в організації діяльності перевізника, що можуть негативно вплинути на безпеку польотів. Про це повідомляє “ТСН”.

Через це постійна комісія з питань сертифікації експлуатантів Державіаслужби ухвалила рішення про призупинення сертифіката експлуатанта авіакомпанії “YanAir” з 00:00 UTC (03:00 за київським часом) 07.06.2019 р.

У Державіаслужбі уточнили, що відповідно до процедури, сертифікат експлуатанта може бути відновлений після усунення компанією недоліків та на підставі висновків акта інспекційної перевірки, що свідчитиме про здатність авіаперевізника забезпечувати належний рівень безпеки.

“Інформуємо наших пасажирів, що на час перевірки авіакомпанії “Ян Ейр”, Державіаслужба України прийняла рішення про призупинення сертифіката експлуатанта. Ми очікуємо відновлення дії сертифіката найближчим часом і поспішаємо запевнити про виконання всіх наших рейсів літаками партнерів на період зазначеного припинення дії сертифікату”, — зазначили в “YanAir”. 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM