Для воїнів АТО у кварталі Білогорща планують збудувати садово-дачний кооператив

За планом кооператив повинен мати площу 54,8 га. Передбачається, що в дачному кооперативі проживатиме понад 1000 бійців, а квартал матиме 577 ділянок, з яких 458 ділянок передбачено під дачну забудову, а 119 – під садівництво без права забудови. Про це повідомили у відділі урбаністики та містобудівної документації управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради, пише прес-служба ЛМР.

Детальний план території розміщення дачних ділянок та ділянок для ведення садівництва для бійців АТО у кварталі Білогорща розроблений на замовлення Львівської міської ради. У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території, площею 54,8 га. Замовником містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП Державний інститут проектування міст «Містопроект».

Як зазначено в інформаційній довідці, квартал формується з 577 ділянок. Із них лише 119 ділянок, де передбачено садівництво в межах санітарно-захисної зони від промзони Рясне. Розташування цих ділянок для садівництва не передбачає забудови для тимчасового проживання. Проте планування території передбачає розташування дачного поселення – 458 проектованих дачних ділянок. Передбачається, що всі ділянки будуть використовуватись для рекреації, тимчасового перебування та тимчасового проживання із будівництвом будинків.  Загалом в дачному кооперативі проживатиме 1145 мешканців.

У вівторок, 26 червня були проведені перші громадські слухання. Після громадських слухань, які завершаться в липні, детальний план території підлягає затвердженню Пустомитівською районною державною адміністрацією (у місячний термін від дати подачі матеріалів).

Оскільки територія є за межами населеного пункту, розпорядником земель є Головне управління Держгеокадастру у Львівській області, яке надає дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.  Відведення земельних ділянок здійснюватиме обласне управління Держгеокадастру на підставі списків, сформованих Львівським центром надання послуг учасникам бойових дій (у місячний термін від дати подачі матеріалів).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!