До Головного управління поліції Львівщини принесли мішок вугілля (фото)

Сьогодні, 27 вересня 2019 року, близько 14-ї години, у місті Львові двоє молодих осіб, активістів ” Чорний Стяг” під стінами ГУНП у Львівській області, що на вул. Григоренка, влаштували акцію протесту на знак недавніх подій які відбувалися на станції Соснівка. Про це повідомив, з місця події, кореспондент “Варта1”, Володимир Садовий.

Прийшовши під стіни Головного Управління Національної Поліції, молодики висипали мішок вугілля перед самим входом у приміщення.

У результаті таких дій, їхзатримали працівники ГУНП до приїзду поліції, та запрошено інспекторами поліції в Галицький ВП для дачі пояснень.

Молоді люди самі погодилися проїхати у відділ поліції.

Як згодом встановили поліцейські, протестуючими виявились двоє мешканців Львова віком 18 та 20 років, повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.

“Щодо вказаних громадян складено протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст.152 (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) КУпАП. Санкція статті передбачає покарання – накладення штрафу від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.” – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 21.09 р., поліція силою розігнала та заарештувала ветеранів і шахтарів, які блокували російське вугілля у Львівській області.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!