До села Гряда відкрили автобусний маршрут на якому діє міський тариф – 10 грн

До с. Гряда, яке належить до Львівської міської територіальної громади, курсує маршрут № 63. Він має сполучати Львів із селами Воля-Гомулецька та Гряда. Спочатку його не погоджувала поліція, мотивуючи це тим, що цей маршрут заміський і його має погоджувати Львівська ОДА. Нарешті всі процедури вдалося владнати і автобус вже курсує на маршруті.

Як розповів «Варта1», заступник начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика, зараз укладено тимчасовий договір та оголошено конкурс на визначення перевізника на цьому маршруті. «Відповідно буде укладено постійний договір. Зараз маршрут обслуговує АТП-1. Якщо не буде охочих, то буде продовжено тимчасовий договір з АТП-1», — сказав Олег Партика.

До створення Львівської громади до цих населених пунктів курсували приміські автобуси. «Після створення Львівської громади ми розуміли, що є потреба у автобусному сполученні з населеними пунктами. Право обслуговувати їх перейшло місту», — сказав Олег Партика.

Він також уточнив, що кількість транспортних одиниць на маршрутах, які курсують до населених пунктів Львівської громади, залишилась такою ж, як і до створення МТГ.

«Тільки зараз люди відчули різницю в ціни. Бо якщо раніше вартість умовно проїзду в якийсь населений пункт складала 15 грн, то зараз тут діє міський тариф — 10 грн. Також усі мешканці користуються пільгами як у Львові. Раніше в них такого не було», — наголосив Олег Партика.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!