Допомогти хворим дітям легко: у Львові триває благодійний збір макулатури на заправках

Опубліковано 8 Липня 2019 о 10:58

У Львові започаткували спільний благодійний проект Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» та мережі АЗК “ОККО” зі збору макулатури. Він стартував наприкінці минулого року, і, станом на сьогодні, уже зібрано 2 тонни паперової вторсировини. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Кошти, виручені за зібрану макулатуру, «Джерело» використовує на забезпечення щоденних занять дітей з важкими формами інвалідностей у центрі. Адже тонна макулатури забезпечує місяць перебування дитини у центрі.

Зараз спеціально промарковані контейнери для макулатури встановлено на 5 АЗК “ОККО” у Львові. Їх можна знайти за такими адресами:

— пр. Чорновола, 14;
— вул. Рудненська, 1;
— вул. Володимира Великого, 58а;
— вул. Наукова, 2;
— вул. Вашингтона, 12.

«Сьогодні у „Джерелі“ на різноманітних програмах та заняттях є більше 200 дітей та молоді з інвалідністю. Відвідування Центру для них є єдиною можливістю навчатись та розвиватись, мати друзів та бути соціалізованими. Ми прагнемо створити для них можливості для кращого майбутнього. Але втілити в життя їхні мрії та наші ініціативи можна лише завдяки підтримці небайдужих громадян та бізнесу. Спільний проект з “ОККО” — один із вдалих прикладів такого соціального партнерства», — каже Світлана Криницька, волонтерка центру «Джерело».

«Дякуємо усім нашим клієнтам, які долучилися й продовжують долучатися до цієї ініціативи. Сподіваємося, що надалі збір макулатури проходитиме ще швидшими темпами», — прокоментувала керівниця департаменту корпоративних комунікацій мережі АЗК “ОККО” Ярослава Полякова.

Додамо, що навчально-реабілітаційний центр «Джерело» надає якісні сімейно-центровані послуги для максимальної кількості дітей та молоді з особливими потребами і дітей з групи ризику в Україні. Заснований у 1993 році, з ініціативи батьків дітей з інвалідністю та волонтерів з Канади. «Джерело» формує та впроваджує новітні стандарти соціальних послуг і є ресурсним Центром на регіональному та національному рівнях.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM