Допомоги небайдужих потребують онкохворі воїни АТО

У Львівському військовому госпіталі проходять лікування онкохворі бійці АТО, яким потрібна допомога. Про це виданню Форпост повідомила координатор ВО «Волонтерська сотня Львів» Світлана Сидоренко.

За її словами, двоє таких оборонців потребують дороговартісного лікування. Для одного із воїнів уже призначили хіміотерапію, яка обходиться у 4 тисячі гривень. Загалом бійцеві призначено 8 таких курсів. Відтак волонтери звертатимуться до міської влади Калуша, звідки родом хлопець, щоби та виділила хоча б частину коштів, необхідних на лікування українського захисника.

Поранені АТОвці забезпечені всіма необхідними ліками, але ті, хто «здобув» онкологію на війні (рак стравоходу) потребують лікування і відповідно допомоги. “У нас є хворі на гепатит, ми їх тягнемо, як можемо. Долучаємо різних партнерів, до прикладу, кожного місяця я подавала список необхідного до Канади, але тепер там щось затихло… А хлопців треба лікувати. Бо щодо гепатиту, то тут державна програма не спрацьовує”, – говорить Світлана Сидоренко.

 

Загрузка...