І знову про аналізи: “відлити трохи крові на сувеніри” — не серйозно. Чого боїться Зеленський?

Опубліковано 5 Квітня 2019 о 17:44

У Порошенка хочуть аналізу волосся Зеленського: наркотики зберігаються 90 днів. Команда кандидата у президенти Петра Порошенка вважає, що його опонент Володимир Зеленський не виконав обіцянку і не здав аналізи на алкоголь та наркотики належно, хоча сам ініціював їх. Про це заявив речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу у п’ятницю, — пише “Українська правда”.

“Відлити трохи крові на сувеніри своїм прихильникам — це не означає серйозно здати аналізи на алкогольну та наркотичну залежність, як це передбачено медичними протоколами”, — сказав Медведєв.

Він наголосив, що власник лабораторії “Євролаб”, яку обрав Зеленський, “є політично заангажованою зіркою каналів Медведчука” і “не приховував політичних симпатій до Володимира Зеленського”.

“Тому немає жодних підстав вважати, що в лабораторії Пальчевскього зможуть об’єктивно розглянути результати Володимира Зеленського. Сьогодні з’ясувалося більше: виявляється, що лікар, який безпосередньо брав аналізи, так само пов’язаний із Зеленським, бо знімався в серіалі “Свати”, — сказав Медведєв.

“Це ще раз ставить під сумнів серйозність цієї акції і достовірність аналізів. Якби, наприклад, Порошенко вийшов із кабінету і зайшов у амбулаторію Державного управління справ і здав аналіз там, у вас це теж викликало б питання”, — заявив він.

Медведєв наголосив, що у чинного президента підібрали “кілька компаній, які можуть одна одну контролювати”. “Ми вважаємо, що кандидат Зеленський не виконав свої обіцянки і не здав аналізи так, як це передбачено медичними протоками. Штаб Петра Порошенка ще раз рекомендує Володимиру Зеленському зрозуміти: передвиборча кампанія — це не шоу, це не зйомки кіно, це серйозний момент вибору для країни”, — заявив він.

“І якщо Зеленський сам запропонував цю історію з аналізами, сам поставив її на порядок денний, він має здавати аналізи не “понарошку”, а всерйоз — і не вибірково, а зробити все, що належить за медичним протоколом, щоб остаточно дослідити питання про алкогольну і наркотичну залежність”, — додав Медведєв.   

Він нагадав, що в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун пояснювала, як встановити наявність алкоголю й наркотиків в організмі.

“Наскільки нам відомо, Зеленський не здав волосся. А за версією Уляни Супрун саме волосся є ключовим дослідженням для виявлення наркотиків, бо сліди наркотичних речовин у волоссі зберігаються близько 90 днів”, — сказав Медведєв.

“Оце дивне небажання Зеленського здати весь необхідний біоматеріал викликає зайві питання… Злі язики у “Facebook” починають висловлювати всякі підозри”, — додав він.

“Наша позиція така: стадіон — так стадіон, аналізи — так аналізи. Це питання потрібно закрити якнайшвидше — і найперше, у цьому зацікавлений сам кандидат Зеленський”, — сказав речник штабу Порошенка.

Крім того, у штабі не розуміють, чому Зеленський для проведення аналізів здав лише кров. Наркотики у крові можна виявити після аналізу нігтів та волосся.

“Питання про необхідність здачі аналізу на алкоголь і наркотики поставив сам Володимир Зеленський. Порошенко до цієї ініціативи поставився серйозно, чого ми не можемо сказати про ініціатора здачі аналізів і медичних досліджень”, — заявив Медведєв. 

До слова, кандидат у президенти України Петро Порошенко здав аналіз крові на вміст алкогольних та наркотичних речовин у НСК «Олімпійському». Як повідомляє “24  канал”, перші результати швидких тестів засвідчили, що жодної психоактивної речовини у крові чинного президента немає.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM