Капітальний ремонт Замарстинівської: стан виконання робіт та почерговість відкриття відремонтованих ділянок дороги (фото, відео)

Опубліковано 24 Червня 2019 о 12:44

Сьогодні, 24 червня, відбувся брифінг стосовно ремонту багатостраждальної вулиці Замарстинівської. 

Як зазначила Ірина Маруняк, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, робітники працюють у дуже складних умовах. Проте частина робіт уже завершена. 

«На вул. Замарстинівській ремонтні роботи продовжуються. Щоденно на цьому об’єкті працює 48−50 осіб і техніка. Ремонтні бригади замінюють інженерні мережі, облаштовують тротуари, прокладають трамвайну колію. Дорожнє покриття замощуємо бруківкою. Тобто вже зараз ми можемо бачити як вулиця буде виглядати в майбутньому.

Фото: Ірина Маруняк, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства

Однією з найскладніших робіт, звичайно, є заміна колектора. Також залишається замінити водопровід у напрямку до вул. Гайдамацької і, відповідно, потім облаштувати дорожнє полотно у двох напрямках — до вул. Гайдамацької і вул. Торф’яної”, — розповіла Ірина Маруняк, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Про плани і етапи завершення робіт поділився Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури. Він зазначив, що  проїзній частині вул. Замарстинівської облаштовують острівці безпеки. 

«Проектом реконструкції вул. Замарстинівської не було передбачено ремонт трамвайного кільця, що на вул. Торфꞌяній. Оскільки це трамвайне кільце в поганому стані, то будемо його ремонтувати, швидше за все, за кошт ЛКП „Львівелектротранс“», — додав Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, що станом на 09:00 год. 24.06 р., ремонтних робіт не спостерігалося. Про це повідомив, після моніторингу стану ремонту, депутат львівської міської ради, Ігор Зінкевич.

Додамо, що міська рада Львова було ініціювала завершеня робіт на ділянці вул. Замарстинівська від Заводської до Торф’яної на грудень 2019.

Фото, відео: “Варта1”

 

 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM