«Кажани» повернулись на майданчик після COVID

У Львові завершилися матчі 5 туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. 27 листопада відбувся матч між ВК «Барком-Кажани» та  ВК «Збірна Харківської області-Юридична академія». А вже наступного дня – гра між ВК «Барком-Кажани» та ВК «Локомотив-Збірна Харківської області-1».

У обох матчах «кажани» обіграли суперників: рахунок гри проти «юристів» – 3:2 (25:23,21:25, 21:25,25:23, 17:15). Проти «Локомотиву» – 3:0 (25:13 25:11, 25:21).

Після перерви через COVID, «кажани» нарешті вийшли на майданчик ПС «Галичина». Перший поєдинок між ВК «Барком-Кажани» та  ВК «Збірна Харківської області-Юридична академія» видався напрочут тяжким.

Перший сет і «кажани» вириваються вперед. «Юридична академія» намагається втримати рівновагу, але львівська команда впевнено тримає перевагу у 3-4 очки.

Наприкінці сету ситуація нагрівається: 24:22 і  в цей момент тренер «Барком-Кажани» Угіс Крастіньш завбачливо бере перерву. Але у цьому матчі – чимало несподіванок. 24:23. Напруга зростає. М’яч летить у бік «кажанів», атака  і Антон Кафарена приносить таке бажане 25 очко господарям майданчика. А з ним – і перемогу у сеті.

У другій партії  уже «юристи»  виривають перемогу у «кажанів» – 21:25 підсумок сету і 1:1 – рахунок гри. У 3 сеті ситуація повністю повторюється. Знову 21:25 на користь «Юридичної академії». І тут розпочинається найцікавіше. Адже від перемоги  у матчі «юристів» відділяє значно менше, ніж «кажанів» – лише 1 вдалий сет.

Та господарям майданчика вдається довести гру до тай-брейку. 25:23 рахунок четвертого сету. Переламати матч у 4 партії   допомогло не лише емоційне налаштування, а й добра подача та блоки у виконанні “кажанів”.

На табло 2:2. Починається 5 партія. І якщо вболівальники думали, що найгостріші моменти гри позаду, виявилось навпаки. 3:2, 4:5 – на майданчику гойдалки: 11:14, 12:14, 13:14, 14:14, 14:15. Перерва від тренера «кажанів». І жодного права на помилку. 16:15. Вдала подача капітана «кажанів» Юрія Семенюка завершує такий  непростий матч перемогою «кажанів»: 3:2 підсумок гри.

Ця гра впевнено потрапляє у список найцікавіших матчів сезону. Адже глядачі бачили все: боротьбу, помилки, жагу до перемоги, неочікувані подачі і прийоми.

Читайте також:   На трасі Рівненщини загорівся бензовоз із пальним (фото)

Пауза в Чемпіонаті, яку спровокував COVID, таки вибила гравців «Барком-Кажани» з колії. Ще не докінця одужав Олексій  Наложний. Його на майданчику  не було. «Це фактично перша гра за місяць. Було трішки важко. Думаю, після цієї перерви ми швидко вийдемо на свій оптимальний рівень. Дуже багато власного браку сьогодні. Але ми прогнозували, що буде тяжкий матч», –  підсумовує капітан «кажанів» Юрій Семенюк.

Слова капітана підтверджує і головний тренер «кажанів» Угіс Крастіньш. Каже, гравці ще не відійшли від хвороби. «Перші враження – я дуже радий за хлопців, що ми сьогодні вистояли у такому тяжкому матчі і змогли перемогти. Я знав, що буде тяжка гра. З понеділка гравці лише почали тренуватися після хвороби. І я тихо сподівався, що ми будемо винятком з правил і хвороба у нас легше обійдеться. Але, якщо подивитися на команди, які хворіють у всьому світі – то на початках всім тяжко. Тому дуже радію за гравців, що вони відіграли», – говорить Угіс.  Помилок було теж багато. Лише у нападі – 18. Але однією з причин цього є те, що волейболістам банально було важко дихати. «У другій партії, коли поміняв пасуючого, посадив його біля себе, щоб поспілкуватись і людина заледве дихала. Тобто, ще не відійшов від хвороби. Тому дуже дякую гравцям, що боролись і вірили, у тяжкій ситуації (11:14 у 5 партії) змогли досягнути перемоги» – підсумував тренер.

Матч між ВК «Барком-Кажани» та ВК «Локомотив-Збірна Харківської області-1» був менше емоційним. Хоч і теж переможним. Другого ігрового дня  на майданчик команда вийшла іншим складом.«Кажани» максимально налаштувались на результат, менше помилялись та впевнено перемогли «Локомотив».  «Нам вдалось уникнути власного браку. І на подачі, і на нападі. До прикладу, вчора було 18 помилок у нападі,  сьогодні 3. Тобто, впевнено контролювали хід гри», – каже Угіс Крастіньш.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!