Лікарня швидкої допомоги у Львові матиме свій вертолітний майданчик

Опубліковано 30 Липня 2020 о 17:42

До госпіталізації важких хворих з різних районів Львівщини, яким потрібна невідкладна медична допомога, планують залучати медичні гелікоптери. Для цього на території Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги хочуть облаштувати вертолітний майданчик, інформує “Zaxid.net”.

Цей задум мріють втілити у життя ще цього року і він має бути неподалік реанімаційного відділення.

За словами директора Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олега Самчука, на території лікарні є два місця, де можна було б облаштувати вертолітний майданчик. Зараз це питання на розгляді у авіаційній службі. Також розробляється проект цього майданчика. За попередніми розрахунками, його вартість становитиме 5 млн грн.

«Зараз головне зробити проект, знати точну вартість майданчика і отримати дозвіл від відповідних авіаційних служб. Уже наприкінці серпня будемо мати точні дані. А гроші на спорудження вертолітного майданчика знайдемо»,каже Олег Самчук.

Читайте також:   У Гамаліївці фура висипала щебінь на трасу, щоб не платити за перевантаження (фото)

За його словами, гелікоптерами до лікарні доставляли б хворих з різних районів Львівщини, та й інших областей, яким терміново потрібна допомога. Це хворі з політравмами, інфарктами, інсультами, кровотечами, у порятунку яких велику роль відіграє час.

У районах гелікоптер може сісти на території заправки, на трасі чи навіть у полі, до якого «швидка» підвезе хворого, а звідти його швидко доставлять до лікарні у Львові.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM