Літак з евакуйованими українцями з Китаю приземлиться у Львові (оновлено)

“SkyUp” змінив на онлайн табло інформацію про приземлення літака не у Львові, а у Борисполі (https://varta1.com.ua/skyup-zminyv-na-onlajn-tablo-informatsiyu-pro-pryzemlennya-litaka-ne-u-lvovi-a-u-boryspoli/)

“SkyUp” відправить в Ухань літак “Boeing 737-700” 19 лютого, а вже 20 лютого розпочнеться процес евакуації українців з Китаю. Згідно онлайн-табло на сайті авіакомпанії, рейс з Ухань буде виконаний до Львова з проміжною посадкою в Алмати. Про це інформує avianews.com.

Як розповів міністр внутрішній справ України Арсен Аваков в ефірі програми «Свобода Слова», китайська влада в потрібний момент доставить пасажирів до літака в аеропорту Ухань. Серед них будуть також громадяни Росії, Білорусі, Нідерландів, Аргентини та інших держав.

Перед евакуацією у пасажирів перевірятимуть температуру. На борт не допустять людей, якщо температура буде перевищувати 37,2 °C.

Рейс в Ухань виконає посилений екіпаж з 16 осіб. З ними також полетять поліцейський, два лікаря, медсестра, військовий і працівник консульства.

По прибуттю в Україну всіх пасажирів і супроводжуючих, включаючи екіпаж, посадять в автобуси і направлять в спеціальне місце на карантин тривалістю 14 днів. Місце карантину міністр не назвав.

«Літак піддасться спеціальної дезінфекційної процедурі. Дуже складною, витратною, але чіткої, яка обумовлена ​​з фахівцями авіабудівниками і включає аж до заміни спеціальних повітряних фільтрів, щоб повністю убезпечити ситуацію. Всі відходи, фільтри, серветки, залишки їжі будуть зібрані в спеціальні ємності і спалені», — додав міністр.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!