ЛКП «Лев» відновило свою роботу після карантину

Опубліковано 15 Липня 2019 о 19:18

Сьогодні, 15 липня, ЛКП «Лев» відновило свою роботу після карантину, у зв’язку із виявленням сказу в собаки. Впродовж двомісячного карантину не зафіксовано жодного повторного випадку сказу, ситуацію вчасно локалізовано та проведено всі необхідні заходи, аби запобігти поширенню цього смертельно небезпечного захворювання. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

15 липня карантин на ЛКП «Лев» завершено. Поширенню небезпечного захворювання — сказу, вдалося запобігти.

Виявлено його було 11 травня, у собаки Кекса, якого невідомі залишили в сумці в парку Знесіння. Впродовж двомісячного карантину не зафіксовано жодного повторного випадку сказу, а отже ситуацію вчасно локалізовано та проведено всі необхідні заходи, аби запобігти поширенню цього смертельно небезпечного захворювання.

“За весь цей час господарі Кекса не відгукнулися, але маємо свідчення, що собаку було завезено у Львів із одного з сіл Жидачівського району, Львівської області. У свою чергу, нагадуємо про своєчасність вакцинацій від сказу ваших домашніх улюбленців. Не ігноруйте цей важливий крок, адже це єдина можливість захистити свого улюбленця, себе та оточуючих”, — закликають у ЛКП «Лев».

Нагадаємо, 11 травня, було підтверджено випадок сказу у собаки за кличкою Кекс, якого 21 квітня невідомі люди передали у Домівку врятованих тварин, що знаходиться у парку «Знесіння». Цього ж дня працівники парку зробили звернення та передали тварину до ЛКП «Лев». Собака віком від одного року масою 5 кг.

Коли потрапив на підприємство, був клінічно здоровим, але наляканим. 10 травня ветеринари підприємства помітили дивну поведінку та звернулися у Держпродспоживслужбу міста. Аналізи, проведені фахівцями Львівської регіональної державної лабораторії державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, підтвердили невтішний діагноз.

Завдяки системним заходам безпеки та фаховим діям працівників ЛКП «Лев», собака, що був носієм сказу, упродовж всього часу перебування на підприємстві не контактував з іншими тваринами та сторонніми людьми, тож поширення захворювання не відбулося. Проте, поки не відомо де та у кого тварина проживала до цього. Точно відомо, що тварина не була вакцинована господарями. 11 травня собаку евтаназували.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM