Львів’яни на вулиці Степана Бандери вимагають зберегти чотири смуги руху (ВІДЕО)

У понеділок, 28 вересня, у Львові, о 9 ранку, відбулась акція протесту проти демонтажу бруківки з вулиці Степана Бандери. Про це інформувала “4 Studio”.

“Не зважаючи на те, що понеділок, 9 ранку громадські активісти, жителі вул. Степана Бандери та прилеглих вулиць прийшли щоб висловити свою позицію! Мешканців Львова, а особливо вулиці Степана Бандери хвилювало питання перекриття однієї з найважливіших транспортних артерій Львова на сім місяців. З міського бюджету вже виділено 90 млн гривень на початок робіт. Потрібно зауважити, що в зимовий період та різдвяні свята роботи проводитись не будуть. Тож з якою ціллю за декілька тижнів перед виборами “освоєно” цю астрономічну цифру”, — пише у Фейсбуці громадський активіст Роман Гунда.

Опісля зустрічі оголосили вимоги до міської влади:

1. Визнати проект комунальної установи «Інститут міста» по ремонту вулиці Степана Бандери таким, що не відповідає вимогам мешканців Львова, рекомендувати депутатам Львівської міської ради визнати проект реконструкції вулиці Степана Бандери незадовільним.

2. Залишити при ремонтних роботах неодмінно автентичну бруківку.

4. Залишити вулицю Професорську відкритою для руху транспорту.

5. При реконструкції зберегти усі дерева на вулиці Степана Бандери

6. До затвердження комплексної схеми розміщення реклами у місті Львові не передбачати розміщення жодних рекламних об’єктів.

7. При реконструкції вулиці залишити 4 існуючі смуги для руху транспорту по вулиці Степана Бандери, що дозволяє ширина вулиці.

8. Залишити транспортні потоки на вулиці Степана Бандери та прилеглих вулицях з існуючою схемою дорожнього руху.

Читайте також:   Після ДТП на Львівщині людей з авто діставали рятувальники (фото)

9. Встановити плити для трамвайних колій під друковане покриття.

10. Велосипедну доріжку розмістити в межах тротуару, що дозволяє його ширина, аби не завідувати вулицю.

11. Під час ремонту залишити по складену бруківку на тротуарах та не вивозити до жодного іншого місця.

На акції було зібрано підписи про збереження брукованого покриття вулиці Степана Бандери, та про те, щоб на час ремонту вулиці Бандери, бруківку не вивозили на так звані склади, звідкіля бруківка уже не повертається на львівські вулиці.

У той же час, як повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий, 70−80 % дорожньої частини вулиці буде замощено бруківкою. Про це він розповів в ефірі радіо «Львівська хвиля».

«Якщо подивитися на схему розкладки, то 70−80 % дорожньої частини буде замощено бруківкою. Лише невеликі смужки для коліс будуть із римського каменю для того, щоб було менше шуму. Думаю, що мешканці за це ще подякують, адже по Замарстинівській і Городоцькій багато скарг саме на шумове забруднення вулиць.

Ремонт вул. С. Бандери вартує більше 200 млн грн. Основна причина — там колектор є одним із найскладніших у Львові, він пролягає на глибині до 12 метрів. Тобто, якщо уявити, це чотири поверхи до поверхі землі потрібно буде укріпити, зважаючи на те, що поруч є будинки», — сказав Андрій Білий.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!