Львів’яни отримають на 31 % менші нарахування за тепло та гарячу воду за лютий

Опубліковано 10 Березня 2020 о 14:23

Уже втретє рішенням виконавчого комітету «Про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води», зменшено розмір нарахування за тепло і гарячу воду для мешканців Львова. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Цього разу нарахування зменшено орієнтовно на 31 %, що становитиме від 300 до 600 грн. Однак, як зауважила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, оскільки досі не прийняті НК РЕКП нові тарифи на теплопостачання, з міського бюджету доведеться виділити 14 млн грн на дофінансування теплопостачальних підприємств Львова.

«Цього місяця зменшалася вартість газу, яку споживають наші теплопостачальні підприємства на 37 %, у порівнянні з вартістю газу, яка є в тарифі, тому пропонуємо здійснити перерахунок вартості послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води за лютий місяць. Розмір перерахунку складатиме орієнтовно 31 %. Це орієнтовно зменшення від 300 до 600 грн в платіжках споживачів», — доповів Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Читайте також:   Львівський патрульний став господарем хаскі, власники якого так і не зайшлися

Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, наголосила, що це вже втретє приймається таке рішення. Так за грудень 2019 р було зменшено нарахування на 26 %, за січень — на 24 %, а тепер за лютий — на 31 %. Проте досі не прийняті НК РЕКП нові тарифи на теплопостачання, тому з міського бюджету доведеться дофінансовувати тепловиків Львова. Для цього потрібно буде 14 млн грн.

«На жаль, НК РЕКП працює не так швидко, як хотілося б, і досі не маємо збалансованого тарифу. Однак, ціна газу знизилася, тому на цю частину ми зменшуємо нарахування, щоб люди, які не мають можливості платити, відчули полегшення. Тому це однозначно правильне рішення.

Проте, ми також повинні відстоювати свою позицію перед НК РЕКП щодо затвердження обґрунтованого тарифу, інакше теплопостачальні підприємства просто не зможуть розвиватися, і вчасно і якісно надавати свої послуги”, — відзначив Геннадій Васьків, в. о. міського голови Львова.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM