Львівський автобусний завод із старовинним костелом-монастирем виставили на продаж

Львівський Автобусний Завод “ЛАЗ” виставили на продаж.

Як зазначив на своїй сторінці у “Facebook” Роман Матис,  «Укрексімбанк» сподівається отримати мінімум 76,5 мільйонів гривень заборгованості. Далі новий власник отримає право вимоги за кредитами і декілька десятків гектарів земельки в гарній локації, з старовинним костелом-монастирем кармелітів, електричною підстанцією на кілька десятків мегават (а ми з вами знаємо скільки коштує плата за підключення до мереж) і рештою центральних міських мереж на території. Все це за якихось не повних три мільйони доларів. Просто джекпот.

«Я вже навіть знаю хто виграє аукціон, єдине чого я не знаю, так це те, чому громада Львова не може купити це місце в комунальну власність і продати його в десяток разів дорожче за ринковою вартістю яка тільки по комунікаціях в рази більша? Та й «рятівники» “ЛАЗу” десь зникли в невиборчий сезон. Питання звісно риторичне»,зазначив Роман Матис.

Як повідомляє mind.ua, колишній автозавод, де і розташоване заставне майно, займає площу в декілька десятків гектарів у Сихівському районі Львова

Для погашення заборгованості перед державним “Укрексімбанком” найближчим часом відбудеться продаж чергового перспективного інвестиційного активуправа вимоги за кредитними договорами та дебіторську заборгованість підприємствавиробника автомобільної техніки. Незважаючи на те, що виробництво наразі зупинено, така реалізація унікальна з огляду на широку варіативність подальшого розпорядження інвестором цим активом.

Міською владою розглядалися шляхи відновлення діяльності підприємства, що було флагманом українського автобусобудування, зокрема, й під колишнім брендом, викуп нерухомості або розробка архітектурної концепції розвитку цієї території. З огляду на такі перспективи цей актив є інвестиційно привабливим, в тому числі, для подальшого продажу або співучасті в проектах.

Юридичну особупозичальника визнано банкрутом із застосуванням до неї процедури ліквідації. У 2020 році державним виконавцем проведено описи нерухомого майна підприємства та солідарних боржників (фінансового поручителя), проте його продаж наразі заборонено ухвалою суду.

Адреса місцезнаходження активу: Україна, м. Львів, вул. Стрийська, 45.

Продаж права вимоги відбудеться 5 липня шляхом електронного аукціону в системі “ProZorro.Продажі”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!