Максим Степанов розповів, як виглядатиме навчання у школах з 1 вересня

Опубліковано 14 Липня 2020 о 13:54

Міністерство охорони здоров’я розробляє правила роботи навчальних закладів від 1 вересня. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів під час брифінгу 14 липня, пише “ТСН”.

“Зараз ми розробляємо правила, як наші діти навчатимуться від 1 вересня. Під час розгляду цих питань і встановлення відповідного регламенту, правил навчання, ми розглядаємо всі без винятку ситуації, зокрема й такі (коли діти навчатимуться у дві зміни)”, — каже Максим Степанов

За словами міністра, обговорюється діяльність медичного працівника у закладі освіти, а також проведення температурних скринінгів у школярів.

Наразі, МОЗ і Міносвіти розробляють правила для роботи закладів освіти.

“Що стосується медичної сестри, яка працює в школі, вважаємо, що це питання варто розглянути і власнику закладу, адміністрації — в який спосіб буде працювати медична сестра. Що стосується скринінгу температури, то вимірювати її можуть й інші працівники школи”, — повідомив міністр.

Він наголосив, що правила повинні бути ефективними для захисту, а разом з тим і максимально комфортними для всіх учасників освітнього процесу. “У нас ще не було такої ситуації, яку ми переживаємо щодо коронавірусної хвороби та пандемії у всьому світі”, — каже міністр охорони здоров’я.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM