Мера міста А.І. Садового викликали на допит у прокуратуру

Міський голова розповів про виклик на допит у Генпрокуратуру на своїй сторінці у facebook.

“О 10:30 йду на допит в Генпрокуратуру (вул. Петлюри 7/9). Справа “Держава Україна проти індустріального парку у Львові”.

Кілька фактів для розуміння:

– голландська компанія CTP (один з найбільших індустріальних девелоперів Європи – https://www.ctpark.eu) перемогла в міжнародному конкурсі на управління майбутнім індустріальним парком в промзоні Рясне-2;

– після перемоги голландці пропонують не лише інвестувати в майбутній парк але й викупити землю під ним (хоча не повинні були);

– голландці погоджуються сплатити за землю 52 млн грн (відповідно до грошової оцінки) і зобов’язуються інвестувати лише в інфраструктуру парку 50 млн євро, залучити потужних виробників та створити понад 3000 нових робочих місць.

В будь-якій країні (особливо в тих, які не можуть похвалитись притоком інвестицій та високою зайнятістю населення) така історія стала б приводом для оптимізму. Такі проекти і такі інвестиції привертають увагу інших. За ними слідкують і вивчають досвід.

Що робить українська держава? Правильно – порушує кримінальну справу і починає маски-шоу у всіх причетних установах, шукають кримінал там, де його нема і бути не може.

Історія триває вже близько року і я дивуюсь терпінню інвесторів, які досі не розвернулись і не гримнули дверима.

Буду боротись за цей проект. Не маю таких повноважень як вся державна машина, але керуюсь меседжем, який неодноразово озвучував Президент Порошенко на численних економічних форумах: “Україна відкрита для інвестицій!”

Після допиту розповім більше …”, йдеться у повідомленні Андрія Садового.

Нагадаємо, мешканці села Рясне-Руське 20 червня оголосили безстрокову акцію протесту, перекривши дороги біля місцевої сільської ради.Причина протесту – новий індустріальний парк, який намагаються почати будувати на спірній земельній ділянці села. Таким жестом мешканці хочуть привернути увагу до конфлікту, який розгорівся між ними й Львівською міською радою. Мешканці села вважають, що мерія Львова незаконно відібрала землі у Рясне-Руської сільської ради і продала їх іноземній компанії під індустріальний парк. По цій справі триває розслідування прокуратури.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!