Мешканці Солонки влаштували контроль за вантажівками

Опубліковано 23 Березня 2017 о 13:11

Перекриття вул.Жирівської у селі Солонка влаштували небайдужі мешканці, які вирішили перевірити фактичну вагу вантажівок.

ФОТО Варта-1 (Юрій Муць)

“Рухаючись автомобільними шляхами, перевантаженні транспортні засоби нещадно руйнують дорожнє покриття, яке після зимового періоду і без цього втрачає свою несучу здатність. В результаті із невеликих ям та тріщин на дорожньому покритті утворюються великі вибоїни та колійність”, розповідають у автодорі.

На місці перекриття також були присутні працівники поліції, які штрафували водіїв вантажівок за перевищення швидкості та перевантаження транспортних засобів.

“Ремонту дороги не пам’ятають навіть аборигени! Щороку влада обіцяє відремонтувати цю дорогу, але ,як завжди, то несподівано зима настане, то ще якась біда. Дістало! До мене навіть таксі відмовляється їхати і я їх розумію”,- розповідає місцевий мешканець Юрій Муць.

Очевидці зазначають, що замість 16-20 тон вантажу зазначеного у накладній, везуть втричі більше, що призводить не лише до знищення дороги, але і автомобілів місцевих мешканців.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM