На День всіх Святих заїзд приватного транспорту на територію кладовищ у Львові заборонять

З нагоди святкування 101-ї річниці проголошення ЗУНР та Дня всіх Святих — 1 листопада, мешканцям, які мають поховання на цвинтарях Львова, нагадують — заїзд легкового транспорту на територію цвинтарів заборонено. Для полегшення доїзду громадян до місць поховань їх родичів та близьких, в управлінні транспорту та зв’язку Львівської міської ради планують посилити роботу громадського транспорту, який курсує до кладовищ.

«Згідно законодавства заборонено заїзд приватного транспорту на територію кладовищ. Тому ми просимо мешканців про це пам’ятати, особливо 1 листопада, під час святкування 101 річниці проголошення ЗУНР та Дня всіх Святих, коли відбуватиметься масове відвідування родинних поховань на цвинтарях міста.

Заїзд на легкових автомобілях буде дозволений, орієнтовно, з 16.00 до 18.00 год., для відвідування родинних поховань людям з інвалідністю та особам похилого віку, які не здатні пересуватися самостійно і потребують перевезення їх на автомобільному транспорті. Просимо поважати один одного та не створювати незручностей відвідувачам та працівникам кладовищ”, — повідомили в управлінні інженерного господарства ЛМР.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!