На Львівщині медики перекрили трасу “Київ–Чоп” (фото, відео)

У п’ятницю, 27 листопада, у селі Луб’яне відбувається протестна акція. Медичні працівники перекрили трасу “Київ–Чоп”. Про це повідомляє голова “Варта1” Ігор Зінкевич.

Зазначається, що проїду немає, об’їзд відбувається через Щирець. Почався протест близько 9:00 год.

Як повідомив у коментарі виданню заступник командира батальйону патрульної поліції Львівської області Андрій Пушкар:

“Протест відбувається на автодорозі міжнародної траси М-06 у селі Луб’яне. Група осіб, близько 20–30 осіб перекривають дорогу, ходячи безперервно по пішохідному переході. Для забезпечення дорожнього руху та охорони  громадського порядку на місце події було скеровано наряди поліції, які забезпечили об’їзд даної ділянки. Корку на даному відрізку немає. Всі транспортні засоби окрім вантажних фур об’їжджають дане перекриття”, — повідомив Андрій Пушкар.

У відповідь на питання, чи багато вантажівок уже назбиралось за час акції, відповів: “На даний момент стоїть близько 15 фур”.

Про орієнтовний час тривалості акції організатори не повідомляють.

“Весь транспорт наразі їде через Глухівець, Суху Долину та Бродки, а для мешканців вище вказаних сіл маршрутку не дають, перевізники мотивують поганою дорогою”, — уточнив Ігор Зінкевич.

Читайте також:   Під час домашніх пологів померла жінка у Рівному

Як стало відомо “Варта1”, перекривають  трасу працівники психіатричної лікарні «Заклад». Причиною перекриття стало недофінансування з боку НСЗУ.

“Стосовно проблеми фінансування «Закладу». Не потрібно проводити непотрібні пікети і перекриття доріг. Коли був міністр охорони здоров’я, ми зустрічалися з працівниками. Ми скерували з обласного бюджету часткове дофінансування. Ми робили це двічі. Але коли обласний бюджет має недоотримання 250 млн грн, ми мусимо насамперед фінансувати зокрема «ковідні» заклади, а не скеровувати на ті, які фінансуються із державного бюджету, із НСЗУ “, — прокоментував ситуацію на брифінгу Іван Собко, пише “Твоє місто”.

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко закликав керівництво медзакладу не вдаватися до перекриття доріг. Він також наголосив, що цей медзаклад уже двічі дофінансовували з обласного бюджету.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!