На Львівщині на 82 % знизився показник захворюваності на ковід

На Львівщині спостерігається зниження захворюваності на коронавірусну інфекцію, яке розпочалося з тринадцятого тижня цього року, тобто, з початку травня. Така ситуація фіксується у всіх районах областінасамперед, у Пустомитівському, Львівському, Яворівському, Дрогобицькому, де показники були найвищі. Про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації в області розповіла заступниця генерального директора Львівського обласного лабораторного центру Марія Озірковська.

«Якщо порівнювати ситуацію в Україні і на Львівщині, то наша область знаходиться на високому рівні захворюваностіЛьвівщина на четвертому місці в Україні після м. Києва, Одеської, Дніпропетровської та Харківської областей. Проте, аналізуючи ситуацію за останні тижні, ми спостерігаємо позитивну динаміку. На початку квітня за один тиждень фіксували 8000 випадків захворювання, а вже на початку травнявдвічі менше. За останній тиждень1444 випадки. Таким чином, на Львівщині на 82 % знизився показник захворюваності на ковід у порівнянні з найвищими зафіксованими показниками»,зазначила Марія Озірковська.

Вона також додала, що щоденно у Львівському обласному лабораторному центрі проводять від 1000 до 2000 тестувань на ковід. У лабораторному центрі наявне все необхідне обладнання та працює достатня кількість фахівців для проведення тестувань вчасно.

Марія Озірковська наголосила, що заходів безпеки потрібно дотримуватися не менш строго ніж раніше, оскільки COVID-19 належить до особливо небезпечних інфекційних захворювань, а сам вірус є недостатньо вивчений і постійно піддається мутаціям.

Щодо вакцинації:

  • за останню добу на Львівщині провакциновано 1064 особу;
  • станом на сьогодні в області провакциновано 72 088 осіб (перша доза69 478, друга доза2610 осіб);
  • загалом, в Україні щепили 1 031 728 осіб.

Нагадуємо, основними заходами безпеки  від COVID-19 залишаються:

  • вакцинація;
  • носіння масок;
  • уникнення масового скупчення людей;
  • дотримання дистанції.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!