На Львівщині попрощалися з Новітнім Героєм Едуардом Лазарєвим (відео)

Львівщина попрощалася із загиблим воїном Едуардом Лазарєвим. Військовослужбовець 17-ї окремої танкової бригади загинув 4 червня, біля Новоселівки, на Донеччині, йдеться в сюжеті “ТСН.19:30”.

У вантажівку з продуктами, якою керував 48-річний водій-електрик, влучила протитанкова керована ракета. Разом із ним загинув іще один побратим, інший дістав поранення. “Їхали комбат батареї і Едік на позицію відвезти продукти, а потім вони отримали розпорядження від командира батальйону знайти позицію, щоб прикривати розвідгрупу, і вони тільки під’їхали від позиції, від хлопців — і так сталося, що ракета прямо в машину влучила”, — розповів військовослужбовець Сергій Гуляєв.

До війська Едуарда Лазарєва призвали в 2015 році. У 2019-му він підписав контракт і повернувся на передову. В останню путь навколішках бійця проводжали сотні людей. Поховали його в рідному селі Комарівка під звуки військового оркестру. “Він був дуже хорошою людиною. Веселий, усміхнений. Любив свою дочку, внуків”, — каже родичка загиблого Леся.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM