На Львівщині СБУ нейтралізувала нову розгалужену групу інтернет-агентів, яких координували з РФ (фото)

Кіберфахівці СБУ викрили розгалужену мережу ворожих агітаторів, які поширювали у соцмережах заклики до зміни меж держкордону та захоплення влади в Україні. Про це у п’ятницю, 30 липня повідомили у пресслужбі СБУ.

Зазначається, що «Інструкції» для проведення інформаційно-підривних операцій через інтернет, агітатори отримували від своїх кураторів з РФ.

Так, під час обшуків за місцями проживання викритої ворожої агентури правоохоронці виявили комп’ютерну техніку та засоби зв’язку із доказами протиправної діяльності.
На Львівщині: викрито інтернет-агітатора, який напередодні святкування Дня хрещення Київської Русі-України розповсюджував деструктивний контент. Зміст «публікацій» порушував рівноправність громадян та міг призвести до дестабілізації суспільно-політичної обстановки в регіоні.
На Закарпатті:викрито посадовця місцевого підрозділу Держслужби з надзвичайних ситуацій на закликах до порушення територіальної цілісності нашої держави. Свої «публікації» він розміщував у соціальних мережах.
Ініційована СБУ лінгвістична експертиза підтвердила факти незаконних дій.
Слідчі органів безпеки повідомили зловмиснику про підозру за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.
На Київщині: заблоковано протиправну діяльність мешканця Броварів, який використовував соцмережі для пропаганди агресивної війни.
В Одеській області: викрито місцевого агента ворожої мережі. Зловмисник агітував за зміни меж державного кордону та захоплення влади в Україні. Свій контент він розповсюджував через інтернет-ресурси, підконтрольні ватажкам незаконних збройних формувань так званих «Л/ДНР».
На Вінниччині: місцевий житель адміністрував декілька антиукраїнських спільнот в одній із соціальних мереж. Агітатор закликав до насильницької зміни влади та порушення територіальної цілісності України.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!