На Львівщині відбудуться довибори до п’яти округів

Наприкінці цього місяця, 28 березня, у Львівському, Червоноградському та Стрийському районах Львівщини відбудуться проміжні вибори. У них братимуть участь 23 кандидати в депутати. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Довибори депутатів відбудуться у багатомандатних виборчих округах Глинянської міської ради, Лопатинської селищної ради та Козівської сільської ради. За словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Зоряни Павлів, відповідні ТВК вже завершили реєстрацію кандидатів у депутати.

За два депутатські мандати Глинянської міської ради позмагаються 9 кандидатів: четверо у багатомандатному виборчому окрузі № 4 і п’ятеро у багатомандатному виборчому окрузі № 7.

У Лопатинській селищній раді за два депутатські місця поборються 10 кандидатів: семеро у багатомандатному виборчому окрузі № 3 і троє у багатомандатному виборчому окрузі № 7.

На довибори в Козівську сільську раду в багатомандатному виборчому окрузі № 6 зареєструвались 4 кандидати. У цьому окрузі також визначили два депутатські мандати.

За словами Зоряни Павлів, 65 % із зареєстрованих кандидатів є чоловіками. Переважна більшість — 22 із 23-х є самовисуванцями. Наймолодшим із зареєстрованих є 26-річний Володимир Пітлик, найстаршим — 63-річний Володимир Федун. Вони кандидують у Лопатинську селищну раду.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!