На Прикарпатті внаслідок пожежі загинули двоє дітей віком 1 та 4 років (ВІДЕО)

Батько залишив дітей вдома самих буквально на годину, а коли повернувся із крамниці малеча вже загинула. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли почалася пожежа 1-річний Сашко спав у манежі, а 4-річний Роман на дивані дивився мультфільм. Їхня мати була на роботі, а батько пішов у магазин дітям за соком. “Він пішов у сільський магазин, але по дорозі зайшов до кума і на його машині поїхали в магазин. Повернувся додому десь за 1:15 годину”, – розповіла керівник відділу превенції ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук. Що сталася біда, чоловік зрозумів, коли вже увійшов до хати – від диму там було темно. Він кинувся до дітей і першим виніс молодшого сина, а старшого не міг знайти і закликав сусіда на допомогу. “Відсунув одне ліжко, друге, прокричав йому, що від страху дитина могла сховатись будь-де. По двом кімнатам я висунув одежу зі шкафів – може, там дитина заховалася. Не було його”, – розповів сусід Петро Дурбяк. 

Знайшли Романа під диваном, на якому він дивився мультфільми. “Ми в тому диму не могли його побачити”, – каже Дурбяк. Поки їхала швидка, сусіди робили дітям штучне дихання, але марно – лікарі констатували, що брати задихнулися чадним газом. Пожежі, як такої, не було – щось тліло в іншій частині будинку. “Це задимлення! Повністю все чорне, весь будинок. Просто плавилася пластмаса. Температура була така висока, бо біля дверей джерело загоряння, у дверях шибки потріскалися”, – пояснила Бойчук. Згорьовані батьки спілкуватися з журналістами не хочуть, а односельці приголомшені: родина благополучна, на обліку в соцслужбах не булла, батько – шкільний золотий медаліст, мати за освітою психолог. Зараз обидва працюють на заводі.

Люди розповідають, що жінка пішла працювати, бо після проведеного місяця в лікарні з маленькою дитиною родина залізла в борги і мусила їх повертати. Старший хлопчик був розумний і всім у селі подобався. Зараз слідство з’ясовує, що саме спричинило займання. Правоохоронці припускають, що старший хлопчик грався запальничкою і це був нещасний випадок, однак останнє слово мають сказати експерти.

 

Загрузка...