На Тернопільщині, внаслідок ДТП, перекинувся поліцейський автомобіль (фото, відео)

ДТП, з участю поліцейсього авто, трапилося неподалік селища Прошови, за 17 кілометрів від Тернополя. Про це інформує “Від Тарнополя до Тернополя”.

“Ми рухалися у бік Прошови, крайньою правою смугою, поліція рухалася напроти, і вже коли ми мали минутися, вони прямо в мене врізалася. Казали, що вони везли п’яного і він зкерував, але цогохлопець, на якого вони спихають, вони побили ще вчора. Він приїхав до мене і розповів, що вони заставили підписатися на протоколі. Вони не надавали ні допомоги, не викликали швидкої я все сам робив, це просто жах. Я сам їздив з лікарні після госпіталізації на місце ДТП, шукав слідчого, щоб здати аналізи на алкоголь, бо він мав написати направлення. Я на нього годину чекав під психологічним Тубдиспансером, що у Петриках”, — повідомив читач Омелян Вітровий.

За попередньою інформацією, внаслідок ДТП ,постраждала дівчина, її забрала “швидка”. У дівчини вибиті зуби, перелом щелепи, піднебіння, забій стопи правої ноги та значні гематоми по всьому тілу. Водій “Мазди” обійшовся забоєм ноги та гематомами, оскільки весь удар прийшовся на бік пасажира.

“12 квітня, об 22:50 год., працівники Тернопільського районного відділу поліції, поблизу села Прошова, Тернопільського району, вчинили ДТП з потерпілими. Службовий автомобіль поліції (ДНЗ 0723 на синьому фоні) рухався у бік АД М-19 з села Прошова, на зустріч йому рухався автомобіль “Мазда”, наблизившись один до одного водій автомобіля поліції раптово, з не відомих поки причин, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем “Мазда”, — додав інший свідок.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM