На Волині ізольовані чоловіки намагалися втекти з інфекційної лікарні

П’ятеро чоловіків з підозрою на коронавірус намагаються втекти з любешівської лікарні, куди їх гостіпалізували. Про це, у коментарі “12 каналу”, розповів голова Любешівської РДА Сергій Фесик.

18 березня, на перетині кордону Білорусь–Україна, у пункті пропуску “Дольськ”, в одного з чоловіків була підвищена температура. Його разом з 4 попутниками доправили в інфекційне відділення Любешівської ЦРЛ.

“Усі вони — мешканці Закарпатської області, поверталися із заробітків в Росії. В одного з них була температура близько 38 градусів. Прикордонники викликали екстренну службу, ті приїхали і забрали чоловіків в лікарню”, — розповів Сергій Фесик.

Читайте також:   У Львові на 50 % збільшують резерв ліжок у лікарнях для хворих на коронавірус

За його словами, чоловіки категорично відмовлялися від госпіталізації, писали відмови. Переконати їх вдалося працівникам поліції — вони пояснили наслідки і відповідальність, яку тягне за собою відмова від госпіталізації в такому разі.

“Стан здоров’я їх задовільний, температури у жодного з них немає. Аналізи перевіряють. Поліція забезпечує цілодобову охорону, щоб госпіталізовані не втекли, бо дуже рвуться це зробити. Заблокована їхня машина. І на всяк випадок — поліцейські сидять біля інфекційного відділення. Чекаємо результатів”, — зазначив голова РДА.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!