На вихідних у Львові перекриють декілька вулиць через благодійний велопробіг

У суботу, 7 серпня, у Львові відбудеться щорічний благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» з Арсеном Мірзояном. Музикант спільно з благодійним фондом «Запорука» запрошують велолюбителів на прогулянку cередмістям Львова, адже за п’ять років велопробіг став великим родинним святом для сотень людей. Про це повідомили у пресслужбі львівської міської ради.

Захід розпочнеться о 10:00 год.

Маршрут: просп. Свободи–просп. Чорновола–вул. Липинського–вул. Б. Хмельницького–вул. Грінченка–вул. Гетьмана Мазепи–вул. Замарстинівська–просп. Чорновола–просп. Свободи. За маршрутом велопробігу буде ситуативне короткотривале призупинення руху.

Кошти, виручені за реєстраційні внески, будуть спрямовані на капітальний ремонт кабінету функціональної діагностики Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. У цьому кабінеті регулярно проходять обстеження онкохворі діти, у яких через рак відбулися зміни у роботі серцево-судинної та/або дихальної систем.

За чотири попередні роки було зібрано більше півмільйона гривень, за які придбано 5 інфузоматів та відремонтовано 6 палат відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Реєстраційний внесок складає 250 грн 100 % перерахованих коштів будуть спрямовані на благодійність.

Зареєструватись на велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» можна на Gastroli.ua.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!