На Закарпатті першачка діставали з вигрібної ями шкільного туалету (фото)

В одній зі шкіл на Закарпатті сталася надзвичайна подія — учень першого класу впав у вигрібну яму шкільного туалету. Жахливий інцидент стався в селі Забродь, Хустського району. На щастя, однокласники хлопчика побігли за вчителями та його врятували. Про це повідомив журналіст та правозахисник Роман Келемен, на своїй сторінці.

Батьки дітей шоковані, адже хлопчика витягали з фекалій. Викладачі намагаються замовчати факт жахливих туалетів, щоб їх не звільнили.

“У п’ятницю, 13.09.2019 року, у с. Забрідь, Хустського району, у Забродській школі першокласник школи впав у вигрібну яму шкільного туалету. На щастя, його друзі, однокласники побігли за вчителями, аби ті врятували школяра, який провалився у туалет. Дитину врятували, витягнувши з шкільних фекалій. Всі батьки шоковані таким випадком, а викладачі, як завжди, замовчують стан шкільного туалету, щоб їх не звільнили. І це вже не перший випадок у районі, коли школярі молодших класів провалюються у вигрібні ями”, — повідомив Келемен.

Роман Келеман додав, що школи не забезпечені елементарним, і це не провина вчителів, які викладаються на повну, а про такі ситуації змушені під тиском замовчувати.

Реаліність тотально відрізняється від звітів на паперах.

“21 століття, Нова Українська Школа — це ключова реформа Міністерства освіти і науки, про це тільки німий не говорив. Головна мета — створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це було в минулому, а й навички застосовувати знання у майбутньому житті.
Це мала би бути школа, до якої з радістю і нетерпінням біжать учні. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас, батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут начебто панують співпраця та взаєморозуміння .
Постійні й безкінечні реформи освіти на жаль не приводять до обіцяного нам «батькам і учням» результату”, — резюмує журналіст.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!