Небайдужі львів’яни допомагають передчасно народженим “поспішайкам”

Опубліковано 4 Грудня 2019 о 19:18

Львівські студенти започаткували благодійний проект “По ниточці до життя”, щоб допомогти передчасно народженим немовлятам. Про це повідомляє 032.ua.

Організатори проекту кажуть, що кожна 15 дитина в Україні народжується недоношеною, а смертність серед таких немовлят становить майже 50 %.

За підрахунками волонтерів, батьки таких малюків витрачають понад 100 тисяч гривень на початкову підтримку та лікування “поспішайок”.

Окрім медикаментів, адаптуватися немовлятам допомагають в’язані іграшки-восьминіжки, створені за спеціальною технікою. Іграшка виконує заспокійливу функцію.

Львів’ян запрошують долучитися до акції та взяти участь у благодійному майстер-класі із виготовлення іграшок-восьминіжок для дітей. Подія відбудеться 14 грудня об 11:00 на вул. Пулюя, 36.

Для участі потрібно попередньо зареєструватися.

Група львівських волонтерів, за власні кошти купує матеріали та гачкує восьминіжок для “поспішайок”, які потім передають у пологові будинки міста.

Зараз організатори намагаються поінформувати про проблему адаптації немовлят якомога більшу кількість людей.

Усі небайдужі можуть залишити благодійний внесок, а зібрані кошти використають на придбання матеріалів для виготовлення іграшок. До проекту долучились школи Львова: у навчальну програму внесли заняття із виготовлення восьминіжок. Інструкцію з вигтовлення іграшки можна переглянути на відео.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM